Powered by Best slimming tablets zxt bee pollen pills Theme By Zi Xiu Tang diet pills, Authentic . zi xiu tang bee pollen
Genel
Yetenek
Rehber
Yorum

Shadow Fiend Rehberi

genel bakış

Shadow Fiend
Kuvvet15 + 2.00
Çeviklik20 + 2.90
Zeka18 + 2.00
Hasar15 - 21
Hareket Hızı305
Zırh1.8

Oyundaki Rolü

Ranged - Carry - Nuker

Nevermore the Shadow Fiend belli uzaklık içinde devasa hasarlar verebilen yeteneklere sahip bir menzilli saldırı kahramanıdır. Yetenekleriyle doğru orantılı olarak oyunun her anında çok güçlü olan bir carry karakteridir.

Her birim öldürdüğünde gücüne güç katabilir. Oyun başlarında bile normal saldırı ile en fazla hasar verebilen kahramanlardan biridir. Böylece durduğu koridorda birimleri kolayca öldürür ve aynı şekilde kolayca deny yapabilir.

Takım savaşlarında düşmanlarının ortasında yapacağı ultisi ile devasa hasarlar verebilir. Hem fiziksel hem de büyüsel olarak güçlü bir karakterdir. Tek eksi yanı ise sağlık kapasitesi çoğu carry gibi azdır. Bu nedenle zaman zaman kaçamak oynaması gerekebilir.

hikaye / biyografi

Shadow Fiend Nevermore'da bir şairin ruhunun olduğu söylenir, hatta binlercesinin. Asırlar boyunca şairlerin, rahiplerin, imparatorların, dilencilerin, kölelerin, filozofların, suçluların ve doğal olarak kahramanların ruhlarını ele geçirmiştir. Hiçbir ruh için ondan kaçış yoktur. Onlara ne yaptığı bilinmemektedir. Kimse Nevermore'un yıldız kayalarının arasından bir yılanbalığı edasıyla çıktığı Sonsuz Derinlik'i görememiştir. Onları bir bir yer mi? Onları büyülü tapınakta binek olarak mı kullanır ya da büyülü salamurada turşusunu mu kurar? Ya da sadece boyutsal kapıdan itilmiş bir kukla mıdır? Hangisi olursa olsun, karanlık etkisi öylesine güçlüdür ki aklı olan ona yaklaşmaz. Tabi çalınan ruhların nereye gittiğini merak ediyorsan sana tek yönlü bir yolculuk ayarlayabiliriz: ruhunu onun koleksiyonuna kat ya da zahmet etmeyip onun yapmasını bekle.

istatiksel bilgiler

SEVİYE
1
15
25
SAĞLIK
435
967
1,727
MANA
234
598
1,118
HASAR
35-41
76-82
125-131
ZIRH
2
7
14
GÖRÜŞ MENZİLİ
1800 / 800
SALDIRI MENZİLİ
500
SALDIRI VARIŞ HIZI
1200

yetenekler

Shadowraze

Shadowraze

Shadow Fiend önündeki alanı yerle bir eder, alandaki düşman birimlere hasar verir.
MANA: 75
DOLUM SÜRESİ: 10
YETENEK: Hedefsiz
HASAR: Büyüsel
HASAR: 75 / 150 / 225 / 300
MENZİL: 200
Nevermore’un ruh toplama patenti.
Necromastery

Necromastery

Shadow Fiend öldürdüğü birimlerin ruhlarını çalarak ekstra hasar kazanır. Öldürülen birim bir kahraman ise 6 ruh çalar. Öldüğü zaman ruhların yarısını serberst bırakır.
YETENEK: Pasif
RUH BAŞINA HASAR: 2
MAKS RUH: 12 / 20 / 28 / 36
Toplanmış ruhlar boşlukta girdap yaparak döner, Shadow Fiend’i toplamasını arttırmak üzere güçlendirirler.
Presence of the Dark Lord

Presence of the Dark Lord

Shadow Fiend’in varlığı yakınındaki düşmanların zırhlarını düşürür.
YETENEK: Aura
ETKİLER: Düşmanlar
ETKİLER: 3 / 4 / 5 / 6
YARIÇAP: 900
Nevermore’un yakınında olmak bile insanın ruhunu emer.
Requiem of Souls

Requiem of Souls

Hapsedilmiş ruhlar devasa bir hasar meydana getirir, etraftaki birimleri yavaşlatır ve düşman kahramanların saldırı hasarlarını düşürür. Requiem of Souls, Necromastery tarafından hapsedilen her 2 ruh için bir tane hasar dalgası yaratır. En yakın olan düşman birimleri en çok hasarı alır. Requiem’ın etkinleştirilmeden önce 1 saniyelik kullanım süresi vardır. Ayrıca öldüğünde, ölünce kaybettiği ruhların yarısı sanki yetenek kullanılmış gibi salınır.
MANA: 150 / 175 / 200
DOLUM SÜRESİ: 120 / 110 / 100
YETENEK: Hedefsiz
HASAR: Büyüsel
HASAR: 80 / 120 / 160
YAVAŞLATMA: %20
HASAR AZALTMA: %50
Ölen düşmanların yakalanmış ruhları, eski müttefiklerini yıkmak için azat edilir.

hero ve item rehberi

Standart Dağılım

1Necromastery
2Shadowraze
3Shadowraze
4Necromastery
5Shadowraze
6Necromastery
7Shadowraze
8Necromastery
9Requiem of Souls
10Presence of the Dark Lord
11Requiem of Souls
12Presence of the Dark Lord
13Presence of the Dark Lord
14Presence of the Dark Lord
15Tüm Statlar
16Requiem of Souls
17Tüm Statlar
18Tüm Statlar

Standart Eşyalar

Başlangıç
Temel
Lüks

İpuçları

Hızlı şekilde Bottle edinecekseniz: Oyun başı sadece 4 Iron Branch ve 2 Healing Salve satın alarak, kalan altını 2 dakika içinde tamamlayarak Bottle satın alabilecek konuma gelebilirsiniz.
Size hareketlilik sağlayabilecek eşyalar, yeteneklerinizle uyumlu olacaktır. Hayatta kalmanıza olanak sağlayacak eşyalar veya standart carry eşyaları ikinci planda edinmeniz gereken eşyalar olacaktır.
Shadowraze yeteneğinizin tekini kullandıktan sonra, animasyonu yürüyerek iptal ederseniz, diğerlerini hızlı şekilde kullanabilirsiniz.
Müttefik birimlerinizi öldürerek de (deny, reddetmek), Necromastery yeteneğinize güç sağlayabilirsiniz.
Requiem of Souls yeteneği (ulti), Necromastery yeteneğiyle doğru orantılı çalışmaktadır. Bu yüzden, Necromastery yeteneğinizi maksimum seviyeye getirmeden, Requiem of Souls yeteneğinizi öğrenmenize gerek yoktur.
Düşmanlara ne kadar yakın olursanız, Requiem of Souls yeteneği ile o kadar fazla hasar verebilirsiniz.
 • Oğuz Başkaya

  oyuna başladığımda beceremeyip soğumuştum ama şu ara oynamaya başladım lanede üstünlük kurabiliyo early gamede başarılı gankler yapabiliyo ve lategamede de muhteşem bi damageye sahip olabiliyo. saçma sapan ölmeyip iyi farm yapınca rampage kadar yolu var

  • Thyphon

   Ya şu bakış açısından nefret ediyorum rampage = win değildir

   • Oğuz Başkaya

    katılıyorum ama kill potansiyeliniz yüksek oluyo bunu söylemek istedim

    • Thyphon

     :) bu şekilde de yazabilirdin

     • Oğuz Başkaya

      :D gaza geldim biraz

 • ada

  Dehşet bir hero.Kendi özelliği zırh düşürüyor+deso yaptınmı inanılmaz can yakıyor.Gerçi ultisini ne zaman kullansam pek bir faydası olmuyor:D Yada ben kullanamıyorum ultisini.Nasıl ve nerede kullanılmalı bu heronun ultisi ?

  • Serkan Kurt

   shadow blade(lothar) ile yaklaşıp adamların dibine girmelisin ne kadar yakın olursan o kadar etkili olur ultin. Ölmezse sırasıyla ilk skili sırayla at kaçtıkları yöne. İtem olarak da eye of scadi şu ara çok popüler.

   • marcoln

    shadow blade yada bir dagger kasarak düşmanların yanına girip ulti basabilirsin

 • Zusaetlich

  shadow blade+assault+desolator+daedalus+tarak+bot=RAMPAGE

 • Gats

  Luna varken bu kahramanı almak saçma.

  • sinoergin

   BKB yap hocam sende. Luna dediğin nedir. PB-SB-Critic-BKB yap , ardından critici daedolus yaparsın ve luna erir sadece bu hero ya. Çok iyi kasar ve habire gang atarsan 25. dk da oyunu alırsın.
   PB alternatif. Ama ben PT yerine PB kasıyorum genelde bu hero ya. Skill olarak ise zaten yazılan çizilen en doğrusu.

 • EreN

  İlk yorumu atıyım dayanamadım.En sevdigim kahramandır pub gamelerde özellikle aşına isenizde rampage lere şaşırmazsınız:) Eglenceli zor bi karakterdir.yeni başlıyanlara kesinlikle tavsiye etmem.

  • sinoergin

   Yeni başlayanlar almasın abi. Shadowraze’in 3 nü de adam range bilmediği için tutturamıyor sonra bir de oynuyor. Zaten o 3 skill ile karşıdakini ultini açana kadar kesinlikle almış oluyorsun. İlerde de kaçmıyorsa hero pek bir işe yaramıyor fakat ilk başlarda o 3ü veli nimet harbiden.

   • Doğan Çetin

    Aynen adam zaten düz koşuyo genelde. 1-2 normal attack tan sonra en düşük çaplı Shadowraze den başlayıp 2. ve 3. uzun olanlarıda atınca adam ölüyo zaten :)